What The Shit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WHAT THE SHIT ?!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Teie Hobid

Go down 
+2
bUrks
Ristor
6 posters
AuthorMessage
Ristor
Hullumaja söögitädi
Hullumaja söögitädi
Ristor


Postituste arv : 203
Join date : 2009-05-28

Teie Hobid Empty
PostSubject: Teie Hobid   Teie Hobid EmptyFri May 29, 2009 1:40 am

Millega te tegelete vabal ajal?
Back to top Go down
bUrks
Admin
Admin
bUrks


Postituste arv : 233
Join date : 2009-05-14

Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid EmptyFri May 29, 2009 1:45 am

mm, mina mängin klaverit, viimasel ajal on eriti hullult meeldima hakanud. Very Happy mulle meeldib veel jalgrattaga sõita, eriti kui mõnus tuul on ja päike paistab. meeldib suvel järves ja meres ujuda, tiiki ma nii väga ei eelista, aga häda korral ajab ka ära Very Happy päevitada ma ei salli Very Happy vabal ajal käin sõpradega poes, jalutamas, kasvõi metsas Very Happy muidugi ma käin lastekoooris, mida ma eriti ei armasta, aga vähemalt saab laulupeole Very Happy seal saame tfs'i mõndade liikmetega kokku ka, ai, kuidas ma oootan (LLL) . hmm.. mulle meeldib süüa ka teha, vahepeal aind ei viitsi Very Happy tahan tulevikus kokaks saada XD
Back to top Go down
ggetu
Admin
Admin
ggetu


Postituste arv : 92
Join date : 2009-05-14
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid EmptySat May 30, 2009 11:49 pm

mm, mulle meeldib tantsida, sportida, jalgrattaga sõita, laulda (mis siis, et mul lauluhäält pole), ujuda, uisutada, ekstreemseid asju teha, batuudil hüpata, hull olla, kokata, süüa, juua, shopata, pidudel käia, sõpradega olla, magada jne Very Happy
Back to top Go down
https://whattheshit.forum.co.ee
Elise
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja
Elise


Postituste arv : 92
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Asukoht : tartu

Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid EmptySun May 31, 2009 12:27 am

Mina mängin viiulit, käin showtantsu klubis tantsimas, laulan pidevalt, kokata meeldib, armastan jalgrattaga sõitmist, ujumine meeldib mulle ka, aga mitte siis kui see kohustuslik on, lastekooris käin, sama põhjusega miks biku, uisutamine meeldib mulle kohutavalt, koristamine(ma olen suht puhtusefriik), süüa ja juua meeldib, sõpradega koos linnas käia, kinos käia, kindlasti on veel hobisid, mis praegu ei meenu Very Happy.
Back to top Go down
mammu
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja
mammu


Postituste arv : 40
Join date : 2009-05-14
Age : 29
Asukoht : külmkapis ^^

Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid EmptyWed Jul 22, 2009 2:13 am

Tantsimine, tantsin koguaeg, isegi magades, päikest võttes teatud moodi, kõik on harjunud juba Very Happy ja süüa armastan ka
Back to top Go down
innocent
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja



Postituste arv : 6
Join date : 2010-05-16

Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid EmptySun May 16, 2010 10:36 pm

Joonistada, õmmelda, tegeleda fotograafia või filmindusega, sõpradega pargis tšillida, lebotada, mööda Eestis ringi rännata, pidutseda, uute inimestega tutvuda. : )
Back to top Go down
Sponsored content





Teie Hobid Empty
PostSubject: Re: Teie Hobid   Teie Hobid Empty

Back to top Go down
 
Teie Hobid
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
What The Shit :: LÄBU! :: Shit talks-
Jump to: