What The Shit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WHAT THE SHIT ?!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 TE KÕIK TUNNETE MIND !

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Macky
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja
Macky


Postituste arv : 5
Join date : 2009-07-22
Age : 27

TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! EmptyWed Jul 22, 2009 1:51 am

Jjjo düüdid ; )).Mu nimi on kkerli , ma elan Tartus , käin Tartu Mart Reiniku gümnaaisumis..Mul on ametlikult üks vend aga tundub nagu mul oleks 2 ( 9 aastased ) venda ja 1 õde ( 19 aastane ). Nad on parimad : ).Mul on palju sõpru , ma armastan punast värvi , muusikat kuulata , simsi mängida , kummikomme süüa ja ofc TOKIO HOTELI !!!!Mul on oma tuba jaa !Siit TFS'ist tunnen ma Psycho't , tunneme üksteist juba enne sündi , temaga on palju pulli saanud ja põhimõtteliselt tunnen ka anni ( kezzike ) , hha temaga saab ka ägedat ; )).Kui sa tahad mind ära tunda , siis ma kannan enamasti punast ja musta , ma olen suht pikk oma vanuse kohta , blondid juuksed , ühe väikese punase triibuga , helesinised silmad.Koolis meeldivad mulle tundidest ajalugu , kirjandus , kunst , inglise keel.Ma vihkan kekat , eesti keelt , loodusõpetust ja tööõpetust . Ja ma vihkan inimesi kes vihkavad kedagi tema muusikamaitse pärast :S.Noh , ma olen loll niiet lepppige sellega , et mulle tuleb kõike 5 korda seletada .Loodan , et ma siin tüliks ei ole !
Back to top Go down
mammu
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja
mammu


Postituste arv : 40
Join date : 2009-05-14
Age : 29
Asukoht : külmkapis ^^

TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: Re: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! EmptyWed Jul 22, 2009 1:52 am

teree, kerli Very Happy
Back to top Go down
bUrks
Admin
Admin
bUrks


Postituste arv : 233
Join date : 2009-05-14

TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: Re: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! EmptyWed Jul 22, 2009 2:14 am

hei :*******
Back to top Go down
heleen
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja
heleen


Postituste arv : 23
Join date : 2009-07-22
Age : 27
Asukoht : tapa.:D

TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: Re: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! EmptyWed Jul 22, 2009 2:50 am

tsauu.Smile
Back to top Go down
innocent
Hullumaja külastaja
Hullumaja külastaja



Postituste arv : 6
Join date : 2010-05-16

TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: Re: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! EmptySun May 16, 2010 10:38 pm

Valus on lugeda, kui komade ees on tühikud ja tähed korduvad. Tundud tore aga kirjutamis-stiil on õudne.

Ja sa vihkad inimesi, kes vihkavad teise seetõttu mis muusikat nad kuulavad? Milleks üldse kedagi vihata? Rolling Eyes
Back to top Go down
Sponsored content





TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty
PostSubject: Re: TE KÕIK TUNNETE MIND !   TE KÕIK TUNNETE MIND ! Empty

Back to top Go down
 
TE KÕIK TUNNETE MIND !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
What The Shit :: STAFF :: Tutvume?!-
Jump to: